سیاست های حفظ حریم خصوصی

به خاطر بازدید شما از وب سایت تخصصی چمدونا، سپاسگذاریم. امیدواریم با کسب اطلاعات کافی در مورد خدمات ما، از این سایت بهره ی کافی را ببرید.

ما تلاش می کنیم در حد توان از حریم شخصی شما محافظت کنیم و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت چمدونا را، توسعه می دهیم تا تجربه امن و راحتی را در خرید و یا استفاده از خدمات تخصصی چمدونا تجربه کنید.

به منظور آرامش خاطرتان در مورد محافظت از حریم خصوصی تان، شما را از نحوه ی جمع آوری، ذخیره، استفاده و پردازش اطلاعات شخصی تان که در تعامل شما با وب سایت چمدونا در اختیار ما قرار می گیرد، آگاه می گردانیم.

وقتی از وب سایت چمدونا استفاده می کنید، به این معناست که تدابیر حفظ حریم خصوصی ما را تأیید کرده اید

ما چه نوع اطلاعاتی از شما جمع آوری می کنیم و چگونه این کار را انجام می دهیم؟

درصورتیکه بدون ثبت نام و یا بدون ورود با نام کاربری از چمدونا بازدید کنید هیچ گونه اطلاعاتی از شما ثبت نمی شود. ولی اگر مایل باشید از کالاها و خدمات عرضه شده در چمدونا استفاده کنید، از شما درخواست می کنیم تا اطلاعاتی را جهت شناسایی هویت تان، ارتباط آنلاین یا آفلاین با شما و همچنین ارائه خدمات بهتر به شما در اختیار ما قرار دهید. اطلاعاتی مثل : نام، نشانی پست الکترونیک (Email)، نشانی پستی، شماره تماس و غیره. این اطلاعات برای ثبت نام در سایت چمدونا و تنها با رضایت شما و از طریق فرمهایی که بصورت آنلاین در وب سایت چمدونا در اختیار شما قرار می گیرد و شما آگاهانه آنها را تکمیل می نمایید جمع آوری می شود.

علاوه براین اطلاعاتی هم با استفاده از تکنیک های ردیابی جمع اوری می شود که شامل مشخصات هویتی نیست و صرفا به منظور تحلیل کلی رفتار مشتریان و یا به خاطر آوردن مشتریان در بازدیدهای بعدی مورد استفاده قرار می گیرد که در قسمت های بعدی در این رابطه بیشتر توضیح می دهیم.

روشهای ثبت اطلاعات کاربران در چمدونا

 • درج مشخصات برای اعلام نظر در مورد کالاها و خدمات و یا شرکت در نظرسنجی و رأی گیری.
 • ارسال پیام توسط شما برای چمدونا.
 • پیشنهاد، سؤالات یا نظراتی که از طریق فرم «تماس با ما» ارائه می دهید.
 • اطلاعاتی را که برای تقاضای کار در چمدونا ارائه می دهید.
 • اطلاعاتی که به هنگام خرید از چمدونا در اختیار ما قرار می دهید.
 • اطلاعات تکمیلی شخصی که به منظور دریافت خدمات اختصاصی تر به ما ارائه می نمایید.

استفاده از تکنیک های ردیابی(به توضیحات تکمیلی در بند مربوطه مراجعه نمایید).

اطلاعات جمع آوری شده برای موارد بالا، بسته به نیاز متفاوت است. مثلا در ثبت نام عمومی صرفا نام، آدرس پست الکترونیک و رمز ورود از شما دریافت می شود. سایر اطلاعاتی که ممکن است برای ارائه خدمات بیشتر به شما اخذ شود عبارتند از:

 • نشانی منزل و شماره تماس و کد ملی برای ارسال کالاهای خریداری شده توسط شما با فاکتور رسمی
 • تاریخ تولد و جنسیت خودتان یا فرزندانتان برای ارائه خدمات ویژه متناسب با سن و جنست.
 • آدرس دوستانی که میخواهید بوسیله ما برایشان کادو ارسال نمایید. البته این آدرس تنها یکبار و صرفا برای ارسال کادوی شما مورد استفاده قرار می گیرد.
 • سایر اطلاعاتی که متناسب با خدمات درخواستی بصورت آگاهانه در اختیار ما قرار می دهید.

روشهای ما برای محافظت از اطلاعات شما؟

 • استفاده از روش های سازمانی و نرم افزارهای مناسب با توجه به تکنولوژیهای روز در دسترس
 • ذخیره سازی اطلاعات در محیط های امن که در دسترس عموم قرار ندارد.
 • درخواست تایید هویت از شما، هنگامیکه تقاضای دسترسی به اطلاعات شخصی تان را دارید.

از اطلاعات شخصی شما به چه منظور استفاده می نماییم؟

اطلاعات شخصی ارسال شده از جانب شما، برای انجام همان کاری استفاده می شود که خودتان تعیین کرده اید. گاهی اوقات هم اطلاعاتی در مورد شما بطور غیر مستقیم در اختیار ما قرار می گیرد، برای مثال، وقتی شما از ما خرید می کنید سابقه سفارش و بازدیدهای شما ثبت می شود. همچنین وقتی که از طریق آنلاین با ما ارتباط برقرار می کنید، اطلاعات شما ثبت شده و برای پاسخگویی به پرسش یا پیشنهاد شما مورد استفاده قرار می گیرد. در برخی موارد، پاسخ پرسش های شما را به صورت ناشناس بر روی وب سایت چمدونا قرار می دهیم.

همچنین احتمال دارد ما از اطلاعات بدست آمده از خودتان برای مطالعات بازاریابی و آماری بهره ببریم تا بتوانیم محصولات و خدماتی را که به شما ارایه می دهیم، ارتقا ببخشیم و نیازهای شما را بهتر از قبل برآورده سازیم. این کار را ممکن است با ترکیب کردن و به روز رسانی اطلاعات شخصی جمع آوری شده از طریق این وب سایت با اطلاعاتی که از منابع خارجی و یا اشخاص دیگر دریافت می کنیم، انجام دهیم.

ارسال خبرنامه ها و نامه های الکترونیکی

شما در هنگام ثبت نام در چمدونا آدرس ایمیل خودتان را به عنوان نام کاربری ثبت می کنید و از آن برای مدیریت حساب تان در چمدونا استفاده می کنید.(برای مثال درصورتیکه پسورد خود را فراموش کردید، پسورد شما به آدرس ایمیل شما ارسال می شود). اگر شما از ما و یا از طریق وب سایت ما کالا و یا خدماتی را خریداری کنید، ممکن است برای تایید سفارشات شما از آدرس ایمیلتان استفاده کنیم. اگر شما تغییراتی در پروفایلتان ایجاد کنید و یا درباره خدمات ما اطلاعاتی بخواهید ما برای تایید تغییرات و همینطور ارسال اطلاعات مورد نظر شما به آدرس ایمیلتان نیاز داریم.
همچنین ما ممکن است از نشانی پست الکترونیکی شما برای ارسال نامه های اداری (به عنوان مثال ایمیل تأیید ثبت نام یا فرم لغو عضویت) و نیز اعلامیه های مربوط به برخی خدمات (مثلا اخبار به روز رسانی تدابیر حریم خصوصی، برنامه ها و یا خدمات متوقف شده در این وب سایت و یا تغییرات مرتبط دیگر) استفاده کنیم.

نظرسنجی و رأی گیری

دو نوع رأی گیری و نظرسنجی ممکن است بر روی این وب سایت اجرا شود. در اولی تنها اطلاعات آماری یا تحقیقاتی (نظیر: سن، جنسیت، وضعیت خانوادگی، دیگر علایق و غیره) از شما درخواست می شود. این اطلاعات به هیچ یک از داده های شخصی شما مرتبط نمی شوند و به هیچ وجه با پروفایل شما تطبیق داده نمی شوند. در دیگر موارد ممکن است ما همین اطلاعات را درخواست کنیم و با سایر اطلاعات شخصی شما ترکیب نماییم. کاربرد این اطلاعات نیز ارائه خدمات تخصصی تر به شما و یا تحقیقات بازاریابی است. به عنوان مثال با در دست داشتن سن کودک شما سعی می کنیم اطلاعات ارسالی برای شما را متناسب با گروه سنی فرزندتان بهینه نماییم و از ارسال اطلاعاتی که مورد نیاز شما نیست جلوگیری نماییم.

بخش پیام ها و مقالات

این امکان وجود دارد که ما بخشی را راه اندازی کنیم که به شما این قابلیت را می دهد که پیام ها، داستان ها، عکس ها و یا آثار هنری خود را بر روی وب سایت و یا اپلیکیشن های ما منتشر نمایید. گرچه تلاش ما بر این است که از اطلاعات شخصی افرادی که در این فعالیت ها شرکت دارند، محفاظت کنیم، ولی از شما درخواست می کنیم در ارایه ی اطلاعات یا تصاویر شخصی از خودتان در محیط های عمومی نظیر بخش پیام ها و یا دیگر بخش های اجتماعی آنلاین، احتیاط نمایید. چنین اطلاعاتی می توانند توسط افراد ناشناس ذخیره و استفاده شوند. ما همچنین نمی توانیم حفظ حریم خصوصی و امنیت داده های چنین محیط هایی را تضمین کنیم و مسئولیتی نیز در این قبال بر عهده نداریم. استفاده از چنین خدماتی به خطرپذیری خود شما بستگی دارد. برای درخواست حذف اطلاعات شخصی تان از وبلاگ و انجمن ها، لطفاً با ما تماس حاصل نمایید. ممکن است در برخی موارد ما نتوانیم اطلاعات شخصی شما را خذف کنیم که در این صورت، ما شما را از دلایل وقوع این امر مطلع خواهیم ساخت.

ارسال مطلب و یا کادو به دوستان

اطلاعات شخصی نظیر نام ، نشانی پستی برای ارسال کادو و نشانی پست الکترونیک که از شما خواسته می شود، تنها همان یک بار و برای ارسال مطلب یا کادوی مورد نظر شما، مورد استفاده قرار می گیرد.

اطلاعات مربوط به درخواست همکاری با چمدونا

در برخی بخش های این وب سایت و یا اپلیکیشن ها، شما می توانید اطلاعاتی را در مورد خودتان و یا کسب و کار تجاری که نماینده ی آن هستید، ثبت نمایید. اطلاعات شخصی دریافت شده از شما در این زمینه، منحصراً به منظور انجام هدف مورد نظر شما استفاده می شود (برای مثال از یک خلاصه سوابق، تنها در مرحله ی تقاضای شغل استفاده می شود) ولی این اطلاعات جزو ضوابط تدابیر حریم خصوصی محسوب نمی گردند.

ارایه اطلاعات به مراجع قانونیا

در صورتی که قوانین کشور توسط شما نقض شود، ما اطلاعات شخصی شما را در صورت درخواست مراجع ذیربط قانونی در مقابل حکم قضایی و در حد ضرورت مورد درخواست مرجع قضایی در اختیار آنها قرار خواهیم داد

چگونگی دسترسی شما به اطلاعات شخصی تان؟

 • شما همیشه می توانید از ارایه ی هر گونه اطلاعات شخصی به ما خودداری نمایید. به هر حال، همان گونه که در قسمت های قبل گفته شد، اگر شما این گزینه را انتخاب کنید، در استفاده از فعالیت ها و امکاناتی که ما می توانیم به شما عرضه کنیم، محدود می شوید.
 • همراه با هر نامه ی الکترونیکی که برای شما ارسال می گردد، این امکان برای شما فراهم می شود که با انتخاب گزینه ای، اشتراک خود را از لیست کسانیکه آن نامه را دریافت می کنند لغو نمایید. برای این کار، کافی است مراحلی را که به عنوان راهنمایی، در همان ایمیل به شما ارائه شده، دنبال نمایید.
  چنانچه هر یک از دستورالعمل های بالا موجود نبود، یا درخواست دیگری داشتید، از طریق روشهای ذکر شده در بخش “تماس با ما” با ما تماس بگیرید.
 • در نهایت توجه داشته باشید که حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده خود کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند.

چگونگی استفاده از تکنیک های ردیابی کاربرانا

چمدونا از تکنولوژی ردیابی، نظیر Cookies، IPAddress وLogFile ، برای نیل به اهداف زیر بهره می برد:

 • جمع آوری اطلاعات خاص مانند نوع مرورگر، سیستم عامل، صفحه ی مرجع، مسیر درون سایت، حوزه ISP، و موارد دیگر.
 • کارآمدتر کردن وب سایت های خود.
 • درک بهتر نحوه ی استفاده ی کاربران از این وب سایت و یا اپلیکیشن ها و ابزار و خدماتی که در آنها عرضه می کنیم. این تکنولوژی به ما کمک می کند تا این وب سایت را با نیازهای شخصی شما منطبق نماییم.