قوانین و مقررات سایت

استفاده شما از فروشگاه اینترنتی چمدونا به معنی توافق کامل شما با شرایط مندرج در این صفحه می باشد.

  1. خرید کالا از فروشگاه اینترنتی چمدونا بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در قانون تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
  2. خدمات و محتویات سایت، صرفا براى استفاده شخصى و غیر تجارى شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی خواهد داشت .
  3. اطلاعات ارائه شده درباره کالاهای عرضه شده در فروشگاه چمدونا از منابع معتبر و مرتبط و نیز شرکت های سازنده محصولات جمع آوری و در سایت قرار داده شده است. ممکن است اطلاعات در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد. فروشگاه چمدونا مسئولیتی را در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نخواهد داشت.
  4. کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل پر نمایند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.
  5. ارتباط فروشگاه چمدونا با کاربران فقط از طریق chamedoona.com بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) صورت می پذیرد. فروشگاه چمدونا به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.
  6. شرایط و خدمات فروش:
    از نظر حقوقی فروشگاه اینترنتی چمدونا به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شود. فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آن را در سایت فروشگاه چمدونا درج نموده است. فروشگاه چمدونا به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع سفارش دهنده می رساند.
لباس بچه